ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 370

Про затвердження Звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", провівши періодичне відстеження наказу Державної служби автомобільних доріг України від 06.03.2003 N 92 "Про затвердження Порядку оформлення погодження проїзду великогабаритних та (або) великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.06.2003 за N 430/7751, наказую:

1. Затвердити Звіт про періодичне відстеження результативності наказу Державної служби автомобільних доріг України від 06.03.2003 N 92 "Про затвердження Порядку оформлення погодження проїзду великогабаритних та (або) великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами України" (далі - Звіт), що додається.

2. Оприлюднити цей наказ на офіційній сторінці Укравтодору в мережі Інтернет.

3. Відділу правової роботи та управління державною власністю в установленому порядку надіслати Звіт до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

4. Структурним підрозділам центрального апарату Укравтодору проводити відстеження результативності регуляторних актів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", розробниками яких вони були.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Галушко В. О.

 

Заступник Голови Укравтодору,
голова комісії з проведення реорганізації

Є. Прусенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби автомобільних доріг України
21.10.2011 N 370

ЗВІТ
про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта

Наказ Державної служби автомобільних доріг України від 06.03.2003 N 92 "Про затвердження Порядку оформлення погодження проїзду великогабаритних та (або) великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.06.2003 за N 430/7751.

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Державна служба автомобільних доріг України (далі - Укравтодор).

3. Цілі прийняття акта

Проект прийнято з метою впорядкування процедури оформлення погодження проїзду великогабаритних та (або) великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування та збереження автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів при проїзді транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

4. Строк виконання заходів з відстеження

1 січня 2010 року - 1 жовтня 2011 року.

5. Тип відстеження

Періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження

Основним методом з відстеження результативності регуляторного акта є аналіз практики застосування норм постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" та норм самого регуляторного акта.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність регуляторного акта:

- листи-заявки, подані юридичними або фізичними особами, які замовляють погодження на проїзд та надають послуги з перевезення пасажирів та (або) вантажів великогабаритним та (або) великоваговим транспортним засобом.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Основними критеріями оцінки результативності є:

- збереження автомобільних доріг загального користування, яке здійснюється вибором безпечного маршруту руху для великовагових та великогабаритних транспортних засобів;

- кількість листів-заявок, поданих юридичними або фізичними особами, які замовляють погодження на проїзд та надають послуги з перевезення пасажирів та (або) вантажів великогабаритним та (або) великоваговим транспортним засобом;

- кількість наданих погоджень маршруту проїзду великогабаритними та (або) великоваговими транспортними засобами.

8.1 Опитування зацікавлених установ та організацій щодо результативності регуляторного акта

Інформація про отримання дозволів на проїзд негабаритних транспортних засобів, маршрути руху без дозволів, стан проїзду автодорогами загального користування розміщена на офіційному сайті Укравтодору.

Скарг та нарікань на роботу пересувних вагових комплексів до Укравтодору не надходило.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначних цілей

У 2010 році фізичними та юридичними особами було подано 12,9 тис. листів-заявок на погодження маршруту та видано 11,6 тис. погоджень маршруту (з яких 5321 для ДП "СМАП").

У 2011 році фізичними та юридичними особами було подано 12,3 тис. листів-заявок на погодження маршруту та видано 10,8 тис. погоджень маршруту.

Впровадження регуляторного акта забезпечило виконання вимог законів України "Про автомобільні дороги" та "Про дорожній рух", а також постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування".

На підставі відстеження результативності можна зробити висновок, що в цілому цей регуляторний акт сприяє збереженню мережі автомобільних доріг.

Соціально-економічні наслідки дії акта є позитивними.

 

Заступник Голови Укравтодору,
 голова комісії з проведення реорганізації

Є. Прусенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали