ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 369

Про затвердження Звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", провівши періодичне відстеження наказу від 29.09.2005 N 414 "Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення, будівництво, реконструкцію та функціонування об'єктів сервісу на землях дорожнього господарства та згод і погоджень на об'єкти зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг загального користування", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.10.2005 за N 1266/11546, наказую:

1. Затвердити Звіт про періодичне відстеження результативності наказу від 29.09.2005 N 414 "Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення, будівництво, реконструкцію та функціонування об'єктів сервісу на землях дорожнього господарства та згод і погоджень на об'єкти зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг загального користування", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.10.2005 за N 1266/11546 (далі - Звіт), що додається.

2. Оприлюднити цей наказ на офіційній сторінці Укравтодору в мережі Інтернет.

3. Відділу правової роботи та управління державною власністю в установленому порядку надіслати Звіт до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

4. Структурним підрозділам центрального апарату Укравтодору проводити відстеження результативності регуляторних актів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", розробниками яких вони були.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Галушко В. О.

 

Заступник Голови Укравтодору,
голова комісії з проведення реорганізації

Є. Прусенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби автомобільних доріг України
21.10.2011 N 369

ЗВІТ
про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта

Наказ Державної служби автомобільних доріг України від 29.09.2005 N 414 "Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення, будівництво, реконструкцію та функціонування об'єктів сервісу на землях дорожнього господарства та згод і погоджень на об'єкти зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг загального користування", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.10.2005 за N 1266/11546.

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Державна служба автомобільних доріг України (далі - Укравтодор).

3. Цілі прийняття акта

З метою поліпшення умов безпеки руху автомобільними дорогами загального користування, підвищення ефективності використання земель дорожнього господарства, суттєвого підвищення якості і збільшення кількості послуг, що надаються учасникам дорожнього руху, удосконалення системи видачі дозволів на розміщення об'єктів дорожнього сервісу та зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг загального користування.

4. Строк виконання заходів з відстеження

1 січня 2011 року - 20 жовтня 2011 року.

5. Тип відстеження

Періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження

Основним методом з відстеження результативності регуляторного акта є аналіз статистичних даних видачі дозвільної документації за відповідний період.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність регуляторного акта:

- аналіз та опрацювання звітів, інформації, наданих Службами автомобільних доріг в АР Крим, областях та м. Севастополі щодо регуляторного акта.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Основними критеріями оцінки результативності є:

За період відстеження регуляторного акта видано близько 300 документів дозвільного характеру на розміщення спеціальних рекламних конструкцій та 52 дозвільних документа на розміщення об'єктів дорожнього сервісу на землях дорожнього господарства.

8.1 Опитування зацікавлених установ та організацій щодо результативності дії регуляторного акта

Інформація про внесення змін до регуляторного акта була розміщена на офіційному сайті Укравтодору.

Скарг та нарікань стосовно реалізації регуляторного акта від суб'єктів господарювання до Укравтодору не надходило.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначних цілей

Протягом терміну відстеження на автомобільних дорогах загального користування Укравтодором видано близько 300 документів дозвільного характеру на розміщення спеціальних рекламних конструкцій та 52 дозвільних документа на розміщення об'єктів дорожнього сервісу на землях дорожнього господарства

Впровадження регуляторного акта забезпечило виконання вимог Закону України "Про автомобільні дороги" та Закону України "Про рекламу".

На підставі відстеження результативності зазначеного регуляторного акта можна зробити висновок, що в цілому цей акт відповідає законодавству України та вимогам сучасності і сприяє збереженню мережі автомобільних доріг.

Соціально-економічні наслідки дії акта є позитивними.

 

Заступник Голови Укравтодору,
голова комісії з проведення реорганізації

Є. Прусенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали