ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 367

Про затвердження Звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", провівши періодичне відстеження Порядку взаємодії дорожніх організацій і підприємств та підрозділів Державтоінспекції МВС України при проведенні контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів та Технологічного регламенту здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів під час їх проїзду автомобільними дорогами загального користування, які затверджені спільним наказом Державної служби автомобільних доріг України та Міністерства внутрішніх справ України від 07.05.2008 N 219/198 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 01.09.2008 за N 799/154490 N 800/15491, наказую:

1. Затвердити Звіт про періодичне відстеження результативності Порядку взаємодії дорожніх організацій і підприємств та підрозділів Державтоінспекції МВС України при проведенні контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів та Технологічного регламенту здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів під час їх проїзду автомобільними дорогами загального користування (далі - Звіт), що додається.

2. Оприлюднити цей наказ на офіційній сторінці Укравтодору в мережі Інтернет.

3. Відділу правової роботи та управління державною власністю в установленому порядку надіслати Звіт до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

4. Структурним підрозділам центрального апарату Укравтодору проводити відстеження результативності регуляторних актів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", розробниками яких вони були.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Галушко В. О.

 

Заступник Голови Укравтодору,
голова комісії з проведення реорганізації

Є. Прусенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби автомобільних доріг України
21.10.2011 N 367

ЗВІТ
про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта

Наказ Державної служби автомобільних доріг України та Міністерства внутрішніх справ України від 07.05.2008 N 219/198 "Про затвердження Порядку взаємодії дорожніх організацій і підприємств та підрозділів Державтоінспекції МВС України при проведенні контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів та Технологічного регламенту здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів під час їх проїзду автомобільними дорогами загального користування", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 01.09.2008 за N 799/154490 N 800/15491.

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Державна служба автомобільних доріг України (далі - Укравтодор).

3. Цілі прийняття акта

Збереження автомобільних доріг загального користування.

Організація при проведенні габаритно-вагового контролю проїзду автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів спільно з Державною службою автомобільних доріг із підрозділами Державтоінспекції МВС України.

Вирішення процедурних питань при габаритно-ваговому контролі транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у пунктах габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування і вимоги до облаштування та технічного оснащення цих пунктів.

4. Строк виконання заходів з відстеження

1 січня 2010 року - 5 вересня 2011 року.

5. Тип відстеження

Періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження

Основним методом з відстеження результативності регуляторного акта є аналіз практики застосування норм постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" та норм самого регуляторного акта.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність акта:

- аналіз та опрацювання звітів, наданих дочірніми підприємствами ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" як балансоутримувачів вагових комплексів.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Основними критеріями оцінки результативності є:

- кількість зважувань та кількість виявлених порушень при русі автомобільними дорогами загального користування великовагових та великогабаритних транспортних засобів;

- сума коштів, що сплачені до державного бюджету.

8.1 Опитування зацікавлених установ та організацій щодо результативності регуляторного акта

Інформація про роботу на автомобільних дорогах загального користування пересувних вагових комплексів розміщена на офіційному сайті Укравтодору.

Скарг та нарікань на роботу пересувних вагових комплексів до Укравтодору не надходило.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначних цілей

На даний час на дорогах загального користування працює 36 габаритно-вагових комплексів, в тому числі один стаціонарний.

Протягом 2010 року на автомобільних дорогах загального користування ваговими комплексами виконано 184 тисяч зважувань транспортних засобів, з яких понад 6,1 тис. одиниць здійснювали рух з перевищенням нормативних вагових параметрів.

У 2010 році до державного бюджету надійшло 16,4 млн. грн. та на виявлені порушення було нараховано до сплати до державного бюджету 4,9 млн. грн. відповідно.

Протягом поточного року виконано 113290 зважувань транспортних засобів, з яких виявлено 3143 порушень.

Станом на 05.09.2011 до державного бюджету надійшло 9,85 млн. грн. та 3,1 млн. грн. відповідно.

Впровадження регуляторного акта забезпечило виконання вимог законів України "Про автомобільні дороги" та "Про дорожній рух" а також постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування".

На підставі відстеження результативності регуляторного акта можна зробити висновок, що в цілому цей регуляторний акт відповідає законодавству України та вимогам сучасності і сприяє збереженню мережі автомобільних доріг та збільшенню надходжень до державного бюджету.

Соціально-економічні наслідки дії акта є позитивними.

 

Заступник Голови Укравтодору,
голова комісії з проведення реорганізації

Є. Прусенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали