МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 серпня 2011 року N 916

Про завершення дослідно-експериментальної роботи на базі гімназії імені Івана Франка м. Канева Черкаської області

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2007 N 472 "Про проведення науково-дослідної та експериментальної роботи на базі гімназії імені Івана Франка м. Канева Черкаської області" проводилась дослідно-експериментальна робота за темою "Організація навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу на засадах суб'єктно-вчинкового підходу" на базі гімназії ім. Івана Франка м. Канева Черкаської області (далі - гімназія імені Івана Франка м. Канева).

На підставі рішення Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки від 30.06.2011 (протокол N 20) наказую:

1. Дослідно-експериментальну роботу за темою "Організація навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу на засадах суб'єктно-вчинкового підходу" на базі гімназії імені Івана Франка м. Канева вважати завершеною.

2. Зняти статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня з гімназії імені Івана Франка м. Канева.

3. Педагогічному колективу гімназії імені Івана Франка м. Канева оголосити подяку за творчу, плідну роботу, розробку та впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес, а також активне поширення власного досвіду в засобах масової інформації.

4. Черкаському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (ректор Чепурна Н. М.) узагальнити досвід експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня - гімназії імені Івана Франка м. Канева та поширити його у загальноосвітніх навчальних закладах області.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали