МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 березня 2012 року N 317

Про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою "Організаційно-педагогічні умови використання інформаційних комп'ютерних технологій у позаурочній діяльності учнів початкової школи"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.09.2007 N 799 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Організаційно-педагогічні умови використання інформаційних комп'ютерних технологій у позаурочній діяльності початкової школи" на базі загальноосвітніх навчальних закладів України проводилась дослідно-експериментальна робота.

На підставі рішення Комісії з питань інноваційної та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26.09.2011 (протокол N 21) наказую:

1. Дослідно-експериментальну роботу на базі загальноосвітніх навчальних закладів України за темою "Організаційно-педагогічні умови використання інформаційних комп'ютерних технологій у позаурочній діяльності початкової школи" вважати завершеною.

2. Зняти статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня з:

Лутугинської спеціалізованої школи I - III ступенів Луганської області;

загальноосвітньої школи I - III ступенів N 28 м. Луганська;

санаторної загальноосвітньої школи N 22 м. Києва;

спеціалізованих шкіл N 214, "Перспектива", N 152, N 233, N 244, N 245 м. Києва;

Ярківської загальноосвітньої школи I - III ступенів Джанкойського району Автономної Республіки Крим.

3. Педагогічним колективам навчальних закладів оголосити подяку за творчу роботу, розробку й впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес навчальних закладів та активне поширення власного досвіду у засобах масової інформації.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

4.1. Узагальнити досвід експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів.

4.2. Забезпечити його висвітлення у фахових друкованих виданнях.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали