Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про завершення приватизації державного пакета акцій приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 січня 2018 року N 141

Про завершення приватизації державного пакета акцій приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива"

Відповідно до частини шостої статті 12 Закону України "Про приватизацію державного майна", враховуючи виконання покупцем зобов'язань щодо повної сплати ціни продажу державного пакета акцій приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива" відповідно до договору купівлі-продажу державного пакета акцій у статутному капіталі приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива" від 31 серпня 2017 року N КПП-639, та на підставі акта приймання-передачі пакета акцій приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива" від 19 січня 2018 року N 5 наказую:

1. Вважати процес приватизації державного пакета акцій приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива" у кількості 16149 (шістнадцять тисяч сто сорок дев'ять) штук, що становить 33,333 % статутного капіталу товариства, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 31725693, дата та номер запису в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань про проведення державної реєстрації 31 жовтня 2001 року 1 071 120 0000 000471, що зареєстроване за адресою: 04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 31, ціна продажу якого відповідно до протоколу проведення аукціону з продажу державного пакета акцій приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива" від 30 серпня 2017 року N 1, затвердженого Фондом державного майна України 30 серпня 2017 року, становить 47799900,00 (сорок сім мільйонів сімсот дев'яносто дев'ять тисяч дев'ятсот гривень 00 копійок), без ПДВ, завершеним.

2. Департаменту управління державними підприємствами та корпоративними правами держави вжити заходів щодо виключення державного пакета акцій приватного акціонерного товариства "Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива" з Реєстру корпоративних прав держави.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали