Додаткова копія: Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2019 року

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.02.2019 р. N 80

Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2019 року

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів, відповідно до ст. ст. 5 та 6 Закону України "Про дорожній рух", ст. 12 Закону України "Про автомобільні дороги" та Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 N 879, Окремого доручення Укравтодору від 05.02.2019 року N 25-ОД зобов'язую:

1. Службі автомобільних доріг у Чернігівській області та Управлінню капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з дочірнім підприємством "Чернігівський облавтодор", Управлінню патрульної поліції в Чернігівській області та Управлінню Укртрансбезпеки в Чернігівській області:

1.1. Запровадити у березні - квітні 2019 року обмеження руху на дорогах загального користування області транспортних засобів та їх составів, вагові параметри та осьові навантаження яких перевищують допустимі для несприятливих дорожньо-кліматичних умов.

1.2. Маршрути, на яких вводяться обмеження, допустимі вагові параметри та осьові навантаження, терміни дії обмежень визначити за результатами натурних обстежень, інженерно-економічних обгрунтувань, залежно від погодних умов та стану покриття автомобільних доріг.

1.3. Забезпечити постійне інформування учасників дорожнього руху про введені тимчасові обмеження через засоби масової інформації.

1.4. З метою забезпечення життєдіяльності населення та стабільної роботи господарського комплексу області у період підготовки і проведення посівної кампанії обмеження руху, що вводяться, не повинні стосуватись:

1) пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

2) транспорту із загальною фактичною масою до 20 тонн, задіяного на перевезеннях сільгосппродукції (живності, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин, за окремими погодженнями обласної державної адміністрації;

3) транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг або Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, погодженими з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області.

2. Дочірньому підприємству "Чернігівський облавтодор" встановити, відповідно до погодженої в установленому порядку схеми, дорожні знаки та інформаційні панно, що обмежують рух автомобільними дорогами транспортних засобів, загальна маса яких перевищує встановлені обмеження.

3. Управлінню патрульної поліції в Чернігівській області встановити дієвий контроль за рухом транспортних засобів з метою збереження доріг у період введених обмежень.

4. Управлінню Укртрансбезпеки у Чернігівській області, дочірньому підприємству "Чернігівський облавтодор" спільно з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області забезпечити максимальне використання можливостей пересувних вагових комплексів при здійсненні контролю за рухом транспорту під час дії обмежень.

5. Чернігівській митниці в місцях перетину кордону України інформувати перевізників про введені тимчасові обмеження на автодорогах області та сприяти в обмеженні руху транспортних засобів, які перевіщують встановлені вагові параметри.

6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

7. Районним державним адміністраціям запровадити необхідні заходи контролю за тимчасовим обмеженням руху на територіях районів для збереження мережі доріг (державного майна).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали