ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія

РІШЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 5

Про збільшення розміру статутного фонду і затвердження змін до Статуту комунального підприємства "Південно-Західні тепломережі"

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного фонду комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням Хмельницької міської ради від 30.05.2007 р. N 1, рішенням дев'ятої сесії Хмельницької міської ради від 10.08.2011 р. N 2 "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2011 р.", ст. 57 Господарського кодексу України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Збільшити розмір статутного фонду комунального підприємства "Південно-Західні тепломережі" на суму 798800 грн. 00 коп. (сімсот дев'яносто вісім тисяч вісімсот гривень 00 копійок) за рахунок внеску у статутний фонд КП "Південно-Західні тепломережі", спрямованого на приріст обігових коштів.

2. Затвердити зміни до Статуту комунального підприємства "Південно-Західні тепломережі", затвердженого рішенням дев'ятнадцятої сесії міської ради від 06.08.2008 року N 25, згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства.

 

Міський голова

С. Мельник

 

Додаток
до рішення Хмельницької міської ради
28.09.2011 N 5

Зміни до Статутукомунального підприємства "Південно-Західні тепломережі"

(додаток є невід'ємною частиною Статуту)

Пункт 3.6 розділу 3 "Майно Підприємства" викласти в наступній редакції:

"Статутний фонд Підприємства утворений Власником до реєстрації його як суб'єкта господарювання та становить 4380312 грн. 20 коп." (чотири мільйони триста вісімдесят тисяч триста дванадцять гривень 20 коп.)

 

Секретар міської ради

В. Лесков

Директор комунального підприємства
"Південно-Західні тепломережі"

С. Цимбалюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали