КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 липня 2012 р. N 512-р

Київ

Про збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Укргідроенерго"

1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Укргідроенерго" на суму 1000000 тис. гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100 відсотків акцій у власності держави.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості забезпечити прийняття рішення про приватне розміщення додаткових акцій публічного акціонерного товариства "Укргідроенерго".

Взяти до відома, що придбання зазначених акцій здійснюється шляхом їх обміну на облігації внутрішньої державної позики.

3. Міністерству фінансів здійснити для забезпечення виконання пункту 1 цього розпорядження випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 1000000 тис. гривень із строком обігу три роки та відсотковою ставкою доходу на рівні не вище 9,95 відсотка річних і внести їх від імені держави в оплату додаткових акцій публічного акціонерного товариства "Укргідроенерго".

Публічному акціонерному товариству "Укргідроенерго" забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до статуту товариства.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали