ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2012 р. N 1103

Київ

Про здійснення благоустрою, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 13, 15 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" та з метою підвищення благоустрою території Всеукраїнського парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві та облаштування резервного водного стадіону для щорічного проведення міжнародних спортивних змагань з водного спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити благоустрій, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві.

2. Визначити Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником робіт з благоустрою, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві.

3. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Замовити проект благоустрою, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві.

3.2. В установленому порядку визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для проектування та виконання робіт з благоустрою, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві.

3.3. Роботи з благоустрою, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві здійснювати відповідно до вимог Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

4. Взяти до відома, що проектування та виконання робіт з благоустрою, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві буде здійснено за рахунок залучених в установленому порядку коштів.

5. Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації та Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку погодити проект благоустрою, берегоукріплення та відновлення заплави урочища "Чорторий" у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали