Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про здійснення функцій замовника

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.02.2019 р. N 48-р

Про здійснення функцій замовника

Відповідно до пункту 2 статті 13, пункту 4 статті 18 та пункту 4 статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення цільового, ефективного використання бюджетних коштів і матеріальних ресурсів та підвищення якості виконуваних робіт з капітального ремонту об'єктів:

1. Надати право структурним підрозділам облдержадміністрації, розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів обласного бюджету здійснювати функції замовника робіт з капітального ремонту об'єктів в цілому, або в частині закупівлі обладнання (далі - замовник робіт).

2. Встановити, що:

1) визначення замовника робіт здійснюється розпорядженням голови облдержадміністрації;

2) передача функцій замовника робіт від одного розпорядника (одержувача) бюджетних коштів до іншого розпорядника (одержувача) здійснюється розпорядженням голови облдержадміністрації разом з передачею відповідних бюджетних призначень.

3. Доручити структурним підрозділам облдержадміністрації, розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів обласного бюджету забезпечити цільове, своєчасне і в повному обсязі використання бюджетних коштів за виконані роботи або придбане обладнання.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 06 травня 2011 року N 133-р "Про проведення капітальних ремонтів об'єктів соціально-культурного призначення" (Розпорядження N 133-р).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації, виконувач
функцій і повноважень голови
облдержадміністрації

В. Бонь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали