ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2012 р. N 727

Київ

Про здійснення комплексу протиаварійних робіт із закріплення схилу Хрещатицького яру в межах вулиць Лютеранської та Круглоуніверситетської у Печерському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про архітектурну діяльність", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.96 N 1369 "Про інженерний захист територій, об'єктів і споруд від зсувів", з метою виконання протиаварійних робіт для забезпечення стійкості схилу Хрещатицького яру в межах вулиць Лютеранської та Круглоуніверситетської у Печерському районі під час виконання товариством з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-будівельна компанія "Інтеграл-груп" робіт з будівництва готельного комплексу з підземним паркінгом на вул. Лютеранській, 14-в, враховуючи звернення цього товариства від 10.02.2012 р., в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити комплекс протиаварійних робіт із закріплення схилу Хрещатицького яру в межах вулиць Лютеранської та Круглоуніверситетської у Печерському районі.

2. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-будівельна компанія "Інтеграл-груп" (далі - ТОВ "ІБК "Інтеграл-груп") замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання комплексу протиаварійних робіт із закріплення схилу Хрещатицького яру в межах вулиць Лютеранської та Круглоуніверситетської у Печерському районі.

3. ТОВ "ІБК "Інтеграл-груп":

3.1. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

3.2. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

3.3. Погодити в установленому порядку з Управлінням державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві схеми організації руху транспорту та встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху на період виконання робіт по вулицях Лютеранській та Круглоуніверситетській.

3.4. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями).

3.5. Розробку проектно-кошторисної документації та виконання комплексу протиаварійних робіт із закріплення схилу здійснити за рахунок власних коштів товариства.

3.6. При виконанні робіт дотримуватись норм і правил безпеки у будівництві.

3.7. Забезпечити до завершення комплексу протиаварійних робіт проведення інструментального нагляду за станом схилу із залученням спеціалізованих підприємств та установ.

4. Дозволити ТОВ "ІБК "Інтеграл-груп", із-за відсутності вільного доступу до верхньої частини земельної ділянки, організувати проїзд між будинком N 16 на вул. Лютеранській та будівлею N 20 на вул. Лютеранській для виконання комплексу протиаварійних робіт із закріплення схилу з розміщенням будівельної техніки та технологічного обладнання на схилі Хрещатицького яру в межах вулиць Лютеранської та Круглоуніверситетської.

5. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали