ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 22 червня 2018 року N 128

Про здійснення організаційно-методичного керівництва та контролю у 2018 - 2019 рр.

Відповідно до статті 18 Кодексу цивільного захисту України ( N 5403-VI), законів України "Про охорону праці", "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку", "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання", "Про охорону навколишнього природного середовища", Положення про державну систему моніторингу довкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.98 N 391, Положення про Державне агентство України з управління зоною відчуження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 N 564 (Постанова N 564), Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 N 1417, та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05.03.2015 за N 252/26697, Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27.12.2004 N 278, та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24.03.2005 за N 328/10608, з метою попередження виникнення небезпечних подій (надзвичайних ситуацій) на території та об'єктах підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління ДАЗВ, а також попередження травмування і загибелі працівників, здійснення організаційно-методичного керівництва та контролю за виконанням організаційно-розпорядчих актів ДАЗВ, а також дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, цивільного захисту, радіаційної, пожежної і техногенної безпеки та охорони навколишнього природного середовища на підприємствах, в установах і організаціях, що належать до сфери управління ДАЗВ, наказую:

1. Створити комісію для здійснення організаційно-методичного керівництва та контролю за виконанням організаційно-розпорядчих актів ДАЗВ, а також дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, цивільного захисту, радіаційної, пожежної і техногенної безпеки та охорони навколишнього природного середовища на підприємствах, в установах і організаціях, що належать до сфери управління ДАЗВ, у 2018 - 2019 рр. (далі - Комісія), у такому складі:

начальник відділу радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту управління з питань забезпечення бар'єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту ДАЗВ - голова Комісії;

начальник відділу пожежної, техногенної та екологічної безпеки Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" - заступник голови Комісії (за згодою).

Члени Комісії:

начальник відділу цивільного захисту та спецроботи Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" (за згодою);

завідувач сектору з охорони праці та радіаційної безпеки Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" (за згодою);

провідний інженер з охорони праці сектору з охорони праці та радіаційної безпеки Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" (за згодою);

провідний інженер сектору цивільного захисту та спецроботи Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" (за згодою);

провідний інженер з питань пожежної та техногенної безпеки Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" (за згодою);

провідний інженер з радіаційної безпеки сектору з охорони праці та радіаційної безпеки Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" (за згодою);

провідний інженер з екологічної безпеки Київського міського представництва ДП "ЦОТІЗ" (за згодою);

провідний інженер з охорони навколишнього середовища відділу з охорони навколишнього середовища ДП "ЦОТІЗ" (за згодою).

2. Затвердити план-графік здійснення організаційно-методичного керівництва та контролю за виконанням організаційно-розпорядчих актів ДАЗВ, а також дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, цивільного захисту, радіаційної, пожежної і техногенної безпеки та охорони навколишнього природного середовища підприємствами, установами і організаціями, що належать до сфери управління ДАЗВ, у 2018 - 2019 рр. (далі - План-графік), що додається.

3. Комісії здійснювати організаційно-методичне керівництво та контроль згідно з планом-графіком.

4. Наказ ДАЗВ від 16.11.2016 N 135 "Про проведення у 2017 - 2018 рр. комплексних перевірок з питань ОП, ПБ, РБ та ОНПС" визнати таким, що втратив чинність.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника управління з питань забезпечення бар'єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту ДАЗВ.

 

Голова

В. В. Петрук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДАЗВ
22 червня 2018 року N 128

ПЛАН-ГРАФІК
здійснення організаційно-методичного керівництва та контролю за виконанням організаційно-розпорядчих актів ДАЗВ, а також дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, цивільного захисту, радіаційної, пожежної і техногенної безпеки та охорони навколишнього природного середовища підприємствами, установами і організаціями, що належать до сфери управління ДАЗВ, у 2018 - 2019 рр.

Назва підприємства, установи, організації

Дата*

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

2018 рік

ДСП "Чорнобильська АЕС"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСП "ЦППРВ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСП "Дніпропетровський ДМСК"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДП "Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСП "УКБЗВ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державний науковий центр захисту культурної спадщини від техногенних катастроф

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 рік

ДК "УкрДО "Радон"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСП "Екоцентр"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДП "ЦОТІЗ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УРУЦ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСП "ЧСК"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСП "Одеський ДМСК"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДСП "Північна Пуща"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДП "УЗФО ЧАЕС"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітки:


* - дата повідомляється у відповідності вимог нормативно-правових актів.

 

Начальник відділу радіаційної
безпеки, охорони праці та
цивільного захисту

О. В. Гавриленко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали