Додаткова копія: Про здійснення перерозподілу витратного матеріалу "Затискач вихідного каналу мішків для перитонеального діалізу (SPC4527)" для амбулаторного та апаратного перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2014 рік

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2018 року N 938

Про здійснення перерозподілу витратного матеріалу "Затискач вихідного каналу мішків для перитонеального діалізу (SPC4527)" для амбулаторного та апаратного перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2014 рік

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального і цільового використання витратного матеріалу "Затискач вихідного каналу мішків для перитонеального діалізу (SPC4527)" для амбулаторного та апаратного перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2014 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом централізованої закупівлі медикаментів та виробів медичного призначення для дитячого діалізу, на підставі листів Управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації від 01 березня 2018 року N 01-22/2/424 та Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації від 02 квітня 2018 року N вих.-1047/01-09/18 наказую:

1. Здійснити перерозподіл витратного матеріалу "Затискач вихідного каналу мішків для перитонеального діалізу (SPC4527)" для амбулаторного та апаратного перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2014 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом централізованої закупівлі медикаментів та виробів медичного призначення для дитячого діалізу, розподіленого згідно з наказом МОЗ України від 02 грудня 2014 року N 926 "Про затвердження Розподілу витратних матеріалів та лікарських засобів для амбулаторного та апаратного перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2014 рік" (Наказ N 926).

2. Керівнику Управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу з дотриманням відповідного температурного режиму витратного матеріалу "Затискач вихідного каналу мішків для перитонеального діалізу (SPC4527)", закупленого за кошти Державного бюджету України на 2014 рік, до Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації у кількості 2 одиниць;

2) копії документів про передачу витратного матеріалу направити до Державного українського об'єднання "Політехмед" протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача, поінформувати ДУО "Політехмед" щодо передачі вищезазначеного витратного матеріалу.

3. Керівнику Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання витратного матеріалу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів до Державного українського об'єднання "Політехмед".

4. Генеральному директору Державного українського об'єднання "Політехмед" Картавцеву Р. Л.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати Міністерство охорони здоров'я України щодо передачі вищезазначеного витратного матеріалу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

5. Відповідальним за організацію передачі витратного матеріалу визначити керівника Управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали