ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2012 р. N 1112

Київ

Про здійснення ремонту фасаду будівлі N 2 літ. "Б" на вул. Воровського у Шевченківському районі

Відповідно до законів України "Про основи містобудування", "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 220/1094 "Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва", розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Диолен" від 08.11.2011:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Диолен" здійснити ремонт фасаду будівлі N 2 літ. "Б" на вул. Воровського у Шевченківському районі за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Диолен":

2.1. Розробити та затвердити в установленому порядку науково-проектну документацію.

2.2. Замовити паспорт фасаду будівлі N 2 літ. "Б" на вул. Воровського у Шевченківському районі, погодити його в Головному управлінні охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та подати його на затвердження до Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.

2.3. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт;

2.4. Визначити будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.5. Роботи виконати відповідно до проектної документації, паспорта фасаду та Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали