ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2018 р. N 968

Про здійснення реставрації з пристосуванням під сучасні потреби частини пам'ятки містобудування, архітектури національного значення "Земляні укріплення цитаделі з бастіонами Київської фортеці" на вулиці Лаврській у Печерському районі міста Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону культурної спадщини", "Про благоустрій населених пунктів", рішення Київської міської ради від 16 червня 2005 року N 442/3018 "Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва пам'яток культури Київської фортеці", враховуючи протокол засідання постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 25 січня 2018 року N 104/2018, з метою забезпечення утримання в належному стані пам'ятки містобудування, архітектури, поліпшення благоустрою території, створення належних умов для відпочинку населення в місті Києві:

1. Здійснити реставрацію з пристосуванням під сучасні потреби частини пам'ятки містобудування, архітектури національного значення "Земляні укріплення цитаделі з бастіонами Київської фортеці" на вулиці Лаврській у Печерському районні міста Києва.

2. Визначити комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (далі - КП "Житлоінвестбуд-УКБ") замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. КП "Житлоіместбуд-УКБ" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Забезпечити затвердження проектної документації.

3.3. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Забезпечити отримання дозволів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини, - Міністерства культури України та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.6. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.7. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде виконуватися за рахунок коштів, залучених у встановленому порядку, та відповідно до протоколу засідання постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 25 січня 2018 року N 104/2018.

4.2. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію майно у встановленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали