ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2017 р. N 1695

Київ

Про здійснення робіт із встановлення автономного джерела електропостачання в Дитячій клінічній лікарні N 6 Шевченківського району м. Києва на вулиці Терещенківській, 23 - 25/10

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою поліпшення матеріально-технічної бази та функціонування електрообладнання:

1. Здійснити роботи із встановлення автономного джерела електропостачання в Дитячій клінічній лікарні N 6 Шевченківського району м. Києва на вулиці Терещенківській, 23 - 25/10.

2. Визначити комунальне підприємство "Інженерний центр" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "Інженерний центр") замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. КП "Інженерний центр" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити розроблення та затвердження проектної документації.

3.4. Забезпечити вирішення земельно-правових питань.

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.6. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.7. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельного організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.8. Забезпечити отримання дозволів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини, - Міністерства культури України та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

4.2. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію майно в установленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Виконуючий обов'язки голови

П. Пантелеєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали