ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2011 р. N 2043

Київ

Про здійснення робіт з проектування реконструкції систем централізованого гарячого водопостачання та опалення

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з проектування реконструкції систем централізованого гарячого водопостачання та опалення згідно з переліком об'єктів, що додається, Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації для здійснення робіт з реконструкції систем централізованого гарячого водопостачання та опалення у встановленому законодавством порядку.

2.2. Розробити та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію на здійснення робіт з реконструкції систем централізованого гарячого водопостачання та опалення.

2.3. Фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на виконання робіт з реконструкції систем централізованого гарячого водопостачання та опалення здійснити в межах загальних асигнувань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на відповідний рік по Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.4. У встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення проектно-вишукувальних робіт з реконструкції систем централізованого гарячого водопостачання та опалення до проекту Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на відповідний рік.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.11.2011 N 2043

ПЕРЕЛІК
об'єктів для здійснення робіт з проектування реконструкції систем централізованого гарячого водопостачання та опалення

Район

Адреса теплопункту

2011 рік

Голосіївський

просп. Глушкова, 18-а

Голосіївський просп., 120/1

вул. Кустанайська, 12

вул. Ломоносова, 29

просп. Науки, 18

Дарницький

вул. Вербицького, 14-д, СЕВП-15

Дніпровський

Бишівський пров., 9

Дніпровська набережна, 7

просп. Тичини, 3

просп. Тичини, 5

вул. Луначарського, 1/2*

Оболонський

вул. Вишгородська, 46-в

Оболонський просп., 23-а

вул. Дніпроводська, 10

вул. Дубровицька, 10

вул. Малиновського, 3-б

Оболонський просп., 15

вул. Попова, 8

вул. Тимошенка, 2-а

Печерський

вул. Кіквідзе, 13

Подільський

вул. М. Гречка, 11-а

просп. Свободи, 2-в

вул. Западинська, 3-а

вул. Червонопільська, 2

Святошинський

вул. Жмеринська, 6-а

вул. Зодчих, 66

бульв. Ромена Роллана, 13-г

вул. Сім'ї Сосніних, 2-в

вул. Святошинська, 6

вул. Симиренка, 14/9

вул. Симиренка, 2/19

вул. Туполєва, 3-а

Солом'янський

вул. Шовкуненка, 3*

вул. Кудряшова, 7*

Шевченківський

просп. Перемоги, 70

вул. Якіра, 14/16

вул. Старокиївська, 9*

вул. Горького, 9-а*


* об'єкти обрані відповідно до інформації, наданої районними в місті Києві державними адміністраціями щодо незадовільного технічного стану та необхідності проведення першочергової реконструкції теплових пунктів.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали