МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 травня 2012 року N 329

Про здійснення видатків за бюджетною програмою "Будівництво енергоблоків атомних, гідроакумулюючих, інших електростанцій, теплоелектроцентралей, будівництво та реконструкція ліній електропередачі та підстанцій, а також здешевлення кредитів на створення запасів твердого палива для теплоелектростанцій" (КЕКВ 2410)

На виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2012 року N 250 "Про затвердження переліку енергетичних об'єктів, будівництво та реконструкція яких здійснюється у 2012 році за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва енергоблоків атомних, гідроакумулюючих, інших електростанцій, теплоелектроцентралей, будівництва та реконструкції ліній електропередачі та підстанцій, а також для здешевлення кредитів на створення запасів твердого палива для теплоелектростанцій" наказую:

1. Управлінню стратегічної політики та інвестицій Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Руденко В. В.):

1.1. Довести до замовників (одержувачів коштів) ліміт коштів згідно з Переліком енергетичних об'єктів, будівництво та реконструкція яких здійснюється у 2012 році за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва енергоблоків атомних, гідроакумулюючих, інших електростанцій, теплоелектроцентралей, будівництва та реконструкції ліній електропередачі та підстанцій, а також для здешевлення кредитів на створення запасів твердого палива для теплоелектростанцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2012 року N 250 (далі - Перелік).

1.2. Надати Департаменту бухгалтерського обліку і звітності затверджені зміни до плану асигнувань в розрізі одержувачів бюджетних коштів.

1.3. Забезпечити контроль за будівництвом об'єктів, які фінансуються із загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою "Будівництво енергоблоків атомних, гідроакумулюючих, інших електростанцій, теплоелектроцентралей, будівництво та реконструкція ліній електропередачі та підстанцій, а також здешевлення кредитів на створення запасів твердого палива для теплоелектростанцій" (КЕКВ 2410).

2. Департаменту бухгалтерського обліку і звітності (Пержинська С. Л.):

2.1. Внести зміни до розподілу показників зведених кошторисів та планів асигнувань загального фонду державного бюджету на підставі затверджених змін до помісячного плану асигнувань в розрізі одержувачів бюджетних коштів.

2.2. Здійснювати фінансування замовників (одержувачів коштів) у межах помісячного плану асигнувань загального фонду державного бюджету.

3. Замовникам (одержувачам коштів) загального фонду державного бюджету згідно з Переліком:

3.1. Подати на погодження план використання бюджетних коштів, керуючись пунктом 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року N 228.

3.2. Відкрити в органах Державної казначейської служби України відповідні рахунки для здійснення операцій з коштами загального фонду державного бюджету.

3.3. Подати для здійснення видатків Державного бюджету України Міненерговугілля України на затвердження перелік документів, передбачених Порядком державного фінансування капітального будівництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року N 1764.

3.4. Забезпечити складання титулів будов (об'єктів) та внутрішньобудівельних титулів будов (об'єктів) згідно з Порядком затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 року N 995.

3.5. Здійснювати платежі за виконані роботи, поставлену продукцію та надані послуги, згідно з укладеними контрактами та договорами на підставі актів виконаних робіт відповідно до чинного законодавства та наказу Міністерства фінансів України від 30.09.2011 N 1223 "Про затвердження Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету" (Порядок N 1223), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.12.2011 за N 1401 /20139.

3.6. Подавати щомісяця Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу звітність про освоєння та використання коштів загального фонду державного бюджету.

3.7. Забезпечити ведення окремого бухгалтерського обліку операцій, здійснених за отримані бюджетні кошти.

3.8. Надавати Департаменту бухгалтерського обліку і звітності відповідно до Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 N 44 (Порядок N 44), "Звіт про надходження і використання коштів загального фонду" (форма N 2д) (Порядок N 44), "Звіт про заборгованість за бюджетними коштами" (форма N 7д) (Порядок N 44).

4. Узяти до відома, що відповідальність за цільовим та ефективним використанням коштів загального фонду державного бюджету покладено на першого керівника підприємства - одержувача бюджетних коштів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали