КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 травня 2012 р. N 287-р

Київ

Про здійснення виплати компенсаційної суми членам сім'ї померлого військовослужбовця Суліна В. В., який проходив службу у складі миротворчого контингенту України в Місії ООН у Ліберії

У зв'язку з надходженням до державного бюджету від Секретаріату ООН коштів для здійснення виплати компенсаційної суми членам сім'ї померлого військовослужбовця Суліна В. В., який проходив службу у складі миротворчого контингенту України в Місії ООН у Ліберії:

Міністерству оборони забезпечити оформлення та подання до Державної казначейської служби та Пенсійного фонду України документів для здійснення виплати компенсаційної суми членам сім'ї померлого військовослужбовця Суліна В. В. за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2012 рік за програмою "Забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовка військ".

Державній казначейській службі перерахувати Міністерству оборони кошти в сумі 70 тис. доларів США.

Міністерству оборони перерахувати Пенсійному фонду України кошти в сумі 70 тис. доларів США, а Пенсійному фонду України здійснити виплату компенсаційної суми членам сім'ї померлого військовослужбовця Суліна В. В.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали