Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про зменшення кількості суддів деяких місцевих та апеляційних судів

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 22 листопада 2019 року N 94

Державна судова адміністрація України на підставі пункту п'ятого Порядку підготовки Державною судовою адміністрацією України матеріалів щодо визначення граничної чисельності суддів у судах, затвердженої наказом ДСА України від 27 листопада 2018 року N 586, (Порядок N 586) надіслала до Ради суддів України пропозиції судів щодо необхідності зменшення кількості суддів деяких місцевих та апеляційних судів.

Відповідно до частини шостої статті 19 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) кількість суддів у суді визначає Державна судова адміністрація України за погодженням із Вищою радою правосуддя з урахуванням судового навантаження та в межах видатків, визначених у Державному бюджеті України на утримання судів та оплату праці суддів.

Ураховуючи, що згідно з частиною четвертою статті 126 (Закон N 1402-VIII), статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) (далі - Закон) до завдань суддівського самоврядування належить участь у визначенні потреб кадрового, фінансового, матеріально-технічного та іншого забезпечення судів та здійснення контролю за додержанням установлених нормативів такого забезпечення, а також контроль за організацією діяльності судів, Рада суддів України, вивчивши обсяги надходження справ та матеріалів на суддів відповідних судів, дослідивши фактичну чисельність суддів на поточну дату, а також інформацію судів про стан забезпечення належними для здійснення правосуддя приміщеннями, підтримує пропозиції судів щодо зменшення штатної чисельності посад суддів деяких місцевих та апеляційних судів.

Державна судова адміністрація України, проаналізувавши пропозиції судів, з метою оптимізації видатків державного бюджету та з урахуванням судового навантаження суддів пропонує зменшити штатну чисельність посад суддів:

Київського апеляційного суду на 15 посад;

Південно-західного апеляційного господарського суду на 8 посад;

Північно-західного апеляційного господарського суду на 1 посаду;

Західно-апеляційного господарського суду на 3 посади;

Окружного господарського суду міста Києва на 12 посад;

Господарського суду міста Києва на 12 посад;

Дніпропетровського окружного адміністративного суду на 8 посад;

Окружного адміністративного суду міста Києва на 11 посад.

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Моніча Б. С. про погодження зменшення кількості суддів деяких місцевих та апеляційних судів, керуючись статтею 126 (Закон N 1402-VIII), частиною восьмою статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) та Положенням про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (з подальшими змінами), Рада суддів України вирішила:

1. Інформацію Державної судової адміністрації України щодо необхідності зменшення кількості суддів деяких місцевих та апеляційних судів узяти до відома.

2. Погодити зменшення штатної чисельності посад суддів:

Київського апеляційного суду на 15 посад;

Південно-західного апеляційного господарського суду на 8 посад;

Північно-західного апеляційного господарського суду на 1 посаду;

Західного апеляційного господарського суду на 3 посади;

Дніпропетровського окружного адміністративного суду на 8 посад;

Окружного адміністративного суду міста Києва на 11 посад.

 

Голова Ради суддів України

Б. С. Моніч
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали