Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про зміни описів контролю даних показників статистичної звітності

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.04.2019 р. N 31-0006/17359

Банкам України
Асоціації "Незалежна асоціація банків України"
Асоціації українських банків

Про зміни описів контролю даних показників статистичної звітності

Відповідно до пункту 52 Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 13 листопада 2018 року N 120 (Постанова N 120), повідомляємо про оновлення описів контролю даних1, розміщених на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку в розділі "Статистика/Організація статистичної звітності/Реєстри показників статистичної звітності" (далі - Сторінка Реєстру показників), для файла 3МХ "Дані про надходження/переказ безготівкових коштів за операціями з нерезидентами" зі звітної дати 02.04.2019.


1 Правила організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджені постановою Правління Національного банку України від 13 листопада 2018 року N 120 (Постанова N 120) (зі змінами)

Описи контролю, які втрачають актуальність, розміщуються у архіві реєстру показників, розміщеному на Сторінці Реєстру показників.

 

Директор Департаменту
статистики та звітності

Ю. Половньов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали