ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 березня 2017 року N 49

Про зміни у складі експертної ради Державного комітету телебачення і радіомовлення України з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України

Відповідно до листа Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів N 11/02 від 14.02.2017 щодо змін у складі експертної ради Державного комітету телебачення і радіомовлення України з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України, наказую:

1. Внести до складу експертної ради Державного комітету телебачення і радіомовлення України з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України, затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 27.01.2017 N 19 (Наказ N 19), такі зміни:

1) виключити ПЕРЦЯ Валентина Сергійовича, юриста компанії "Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля";

2) включити ГРЮКАНОВА Юрія Олексійовича, юриста приватного підприємства "Махаон Україна".

2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Божко С. М.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б. О.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали