ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2017 р. N 1536

Київ

Про зміни у складі конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року N 1173 "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів" (Постанова N 1173):

Унести до складу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 липня 2016 року N 606 (Розпорядження N 606) (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 листопада 2017 року N 1454 (Розпорядження N 1454)), такі зміни:

1. Вивести зі складу комісії:

Пантелеєва Петра Олександровича

заступника голови Київської міської державної адміністрації, голову комісії;

Костюшка Олега Петровича

депутата Київської міської ради.

2. Головою конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва визначити заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка Олександра Валерійовича.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали