Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про зміни у складі Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України"

ПОСТАНОВА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

про зміни у складі Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України"

м. Київ
28 травня 2019 року
N 19-п/2019

 

Конституційний Суд України у складі суддів:

Шаптали Наталі Костянтинівни - головуючої,

Городовенка Віктора Валентиновича,

Гультая Михайла Мирославовича,

Завгородньої Ірини Миколаївни,

Запорожця Михайла Петровича,

Касмініна Олександра Володимировича,

Колісника Віктора Павловича,

Кривенка Віктора Васильовича,

Лемака Василя Васильовича,

Литвинова Олександра Миколайовича,

Мельника Миколи Івановича,

Мойсика Володимира Романовича,

Первомайського Олега Олексійовича,

Саса Сергія Володимировича,

Сліденка Ігоря Дмитровича,

Тупицького Олександра Миколайовича,

заслухавши на засіданні інформацію Голови Конституційного Суду України Шаптали Н. К. про зміни у складі Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України", відповідно до Положення про Редакційну раду "Вісника Конституційного Суду України", затвердженого Рішенням Конституційного Суду України від 2 липня 2008 року N 25-р/2008 (зі змінами), статей 39 (Закон N 2136-VIII) і 47 Закону України "Про Конституційний Суд України" (Закон N 2136-VIII) та підпункту 6 пункту 4 § 27 Регламенту Конституційного Суду України (Постанова N 1-пс/2018) постановив:

1. Увільнити Шевчука Станіслава Володимировича від обов'язків голови Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України" у зв'язку з його звільненням з посади судді Конституційного Суду України відповідно до Постанови Конституційного Суду України від 14 травня 2019 року N 1-пс/2019 (Постанова N 1-пс/2019).

2. Увільнити суддю Конституційного Суду України у відставці Стецюка Петра Богдановича від обов'язків заступника голови Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України" та вивести його зі складу Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України" згідно з його заявою.

3. Ввести до складу Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України" Голову Конституційного Суду України Шапталу Наталю Костянтинівну згідно з її заявою.

4. Ввести до складу Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України" суддю Конституційного Суду України Лемака Василя Васильовича згідно з його заявою.

5. Призначити Голову Конституційного Суду України Шапталу Наталю Костянтинівну головою Редакційної ради "Вісника Конституційного Суду України".

 

КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД УКРАЇНИ
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали