Додаткова копія: Про зміни в організації дорожнього руху та будівництво світлофорних об'єктів на окремих вулицях Подільського району міста Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2018 р. N 590

Київ

Про зміни в організації дорожнього руху та будівництво світлофорних об'єктів на окремих вулицях Подільського району міста Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", з метою удосконалення організації дорожнього руху в історичній частині міста:

1. Унести зміни в організацію дорожнього руху на вулицях Подільського району міста Києва згідно з переліком, що додається.

2. Здійснити будівництво світлофорних об'єктів у Подільському районі міста Києва на перетині вул. Хоривої з вул. Волоською та вул. Хоривої з вул. Набережно-Хрещатицькою.

3. Визначити комунальне підприємство "Центр організації дорожнього руху" замовником робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху" в установленому порядку:

4.1. Під час укладання договору підряду на будівництво об'єкта, зазначеного в пункті 2 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

4.2. Розробити та погодити з Управлінням патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції схеми організації дорожнього руху та подати на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку:

5.1. Унести зміни в роботу маршрутів міського наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями Подільського району міста Києва, згідно з додатком до цього розпорядження.

5.2. Забезпечити в комунальних засобах масової інформації міста Києва висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.04.2018 N 590

Перелік вулиць Подільського району міста Києва, на яких вносяться зміни в організацію дорожнього руху

1. Упровадження одностороннього руху:

вул. Костянтинівська від вул. Верхній Вал до вул. Хорива

вул. Костянтинівська від вул. Притисько-Микільської, 8 до Андріївського узвозу

вул. Хорива від вул. Костянтинівської до вул. Межигірської

вул. Хорива від вул. Набережно-Хрещатицької до вул. Почайнинської

вул. Григорія Сковороди від вул. Почайнинської до вул. Набережно-Хрещатицької

вул. Григорія Сковороди від вул. Волоської до Контрактової площі

вул. Іллінська від вул. Набережно-Хрещатицької до вул. Почайнинської

2. Зміна напрямку одностороннього руху:

вул. Іллінська від вул. Волоської до вул. Братської

вул. Братська від вул. Іллінської до вул. Борисоглібської

вул. Борисоглібська від вул. Братської до вул. Волоської

вул. Волоська від вул. Борисоглібської до вул. Верхній Вал

3. Упровадження двостороннього руху:

вул. Іллінська від вул. Почайнинської до вул. Волоської

вул. Межигірська від вул. Григорія Сковороди до вул. Спаської

 

Виконувач обов'язків
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали