ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

від 09.11.2011 р. N 7

Про зміну найменування Хмельницького міського навчально-курсового комбінату та затвердження Статуту Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Цивільним кодексом України, ст. 13 Закону України "Про позашкільну освіту", Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Змінити найменування Хмельницького міського навчально-курсового комбінату на Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

2. Затвердити Статут Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату згідно додатка.

3. Хмельницькому міському навчально-курсовому комбінату помістити оголошення про зміну найменування в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, та повідомити про це всім особам, з якими перебуває у договірних відносинах.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г. Давиденка та управління освіти міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали