Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про зміну найменування та затвердження статуту Державного закладу "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2018 року N 1671

Про зміну найменування та затвердження статуту Державного закладу "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція)

Відповідно до підпункту 4 пункту 2 Указу Президента України від 13 грудня 2016 року N 553/2016 "Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю" (Указ N 553/2016), підпункту 14 пункту 4 (Постанова N 267) та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України (Постанова N 267), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, та з метою приведення установчих документів Державного закладу "Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України" до вимог законодавства України наказую:

1. Змінити найменування Державного закладу "Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України" на Державний заклад "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України".

2. Затвердити Статут Державного закладу "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція), що додається*.


* Не наводиться.

3. В. о. головного лікаря Державного закладу "Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України" Чепелі С. М.:

1) у триденний строк подати на державну реєстрацію установчі документи Державного закладу "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України";

2) у тижневий строк подати до Управління правового забезпечення, Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності і Департаменту управління персоналом та кадрової політики витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про реєстрацію змін до установчих документів Державного закладу "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" Міністерства охорони здоров'я України".

4. Медичному департаменту забезпечити підготовку та супроводження внесення відповідних змін до Переліку закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 26 січня 2018 року N 152 "Про затвердження переліків закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України" (Перелік N 152).

5. Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності забезпечити підготовку та супроводження проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров'я та програм у галузі охорони здоров'я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лінчевського О. В.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали