Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про зміну найменування та затвердження Статуту Державного підприємства "Укрмеддіяльність" Міністерства охорони здоров'я України (нова редакція)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 квітня 2019 року N 879

Про зміну найменування та затвердження Статуту Державного підприємства "Укрмеддіяльність" Міністерства охорони здоров'я України (нова редакція)

Відповідно до підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), та з метою приведення установчих документів Державного підприємства "Комітет з питань народної та нетрадиційної медицини Міністерства охорони здоров'я України" у відповідність до законодавства України наказую:

1. Змінити найменування Державного підприємства "Комітет з питань народної та нетрадиційної медицини Міністерства охорони здоров'я України" на Державне підприємство "Укрмеддіяльність" Міністерства охорони здоров'я України.

2. Затвердити Статут Державного підприємства "Укрмеддіяльність" Міністерства охорони здоров'я України (нова редакція), що додається*.


* Не наводиться.

3. В. о. директора Державного підприємства "Комітет з питань народної та нетрадиційної медицини Міністерства охорони здоров'я України" Самбору Ю. В.:

1) у триденний строк подати на державну реєстрацію установчі документи Державного підприємства "Укрмеддіяльність" Міністерства охорони здоров'я України;

2) у тижневий строк подати до Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, Департаменту управління персоналом та кадрової політики і Управління правового забезпечення витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про реєстрацію змін до установчих документів Державного підприємства "Укрмеддіяльність" Міністерства охорони здоров'я України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали