ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 11 травня 1927 р.

Харків

Про зміну Положення про Судоустрій УСРР

На зміну своєї постанови з 23 жовтня 1925 року "Положення про Судоустрій УСРР" (Положення) (Зб. Уз. УСРР 1925 р. N 92 - 93, арт. 522) і своєї постанови з 10 листопаду 1926 року "Про зміну й доповнення Положення про Судоустрій УСРР" (Зб. Уз. УССР 1926 р., N 70, арт. 443) - Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

Арт. 146 "Положення про Судоустрій УСРР" (Положення) (Зб. Уз. УСРР, 1925 р. ч. 92 - 93, арт. 522) зредагувати так:

"146. Державні нотаріяльні органи, включаючи оплату праці нотарам і іншим співробітникам цих органів, утримується коштом оплат, що надходять за нотаріяльні чинності. Суми оплат, що надходять за нотаріяльні чинності, які лишаються за покриттям видатків на утримання державних нотаріяльних органів, у межах, установлених кошторисами, вноситься на прибуток Республіки по кошторисові Народнього Комісаріяту Юстиції порядком і в реченці, установлені від Народнього Комісаріяту Юстиції за порозумінням з Народнім Комісаріятом Фінансів УСРР.

Увага. Порядок складання кошторисів на утримання нотаріяльних органів і видаткування асигнованих по кошторисах сум встановлює Народній Комісаріят Юстиції, порозумівшись з Народнім Комісаріятом Фінансів УСРР".

 

Голова Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Заст. Голови Ради
Народніх Комісарів УСРР

СЕРБИЧЕНКО

Секретар Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

ВЛАСЕНКО

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали