РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 18 червня 1990 р. N 134

Київ

Про зміну порядку обчислення часу на території Української РСР

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 1992 року N 139)

На виконання постанови Верховної Ради Української РСР від 11 червня 1990 р. "Про зміну порядку обчислення часу на території Української РСР" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. У зв'язку з установленням на території Української РСР поясного часу другого часового поясу 1 липня 1990 р. о 2 годині стрілка годинника переводиться на 1 годину назад.

Рух залізничного, повітряного, морського, міжреспубліканського автомобільного транспорту, відкритого для загального користування, а також робота міжміського телефонного і телеграфного зв'язку провадяться за московським часом.

2. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам разом з міністерствами і відомствами УРСР, Українським управлінням цивільної авіації, управліннями залізниць і морськими пароплавствами забезпечити своєчасну розробку і виконання необхідних заходів для переходу до порядку обчислення часу, встановленого цією постановою, передбачивши сприятливі умови роботи установ, організацій і підприємств промисловості, транспорту і зв'язку, торгівлі та сфери обслуговування, зокрема шляхом регулювання графіків їх роботи.

Укрінформу забезпечити передачу республіканської інформації за місцевим часом, союзної і міжнародної - за московським, а республіканським, обласним, міським і районнім редакціям газет - випуск газет у погоджені строки за московським часом.

3. Довести дане рішення до відома Державної комісії єдиного часу і еталонних частот СРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

В. МАСОЛ

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

В. ПЄХОТА

Інд. 25

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали