ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
І РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 23 вересня 1925 р.

Харків

Про зміну постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету й Ради Народніх Комісарів УСРР з 3-го вересня 1924 року "Тимчасові Правила про порядок публічної звітности"

Зміняючи постанову свою з 3-го вересня 1924 року "Тимчасові Правила про порядок публічної звітности" (Постанова) (Зб. Уз. 1924 року, Ч. 31 - 32, арт. 229) і скасовуючи постанову свою з 3-го грудня 1924 року "Про зміну постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету і Ради Народніх Комісарів "Тимчасові Правила про порядок публічної звітности" (Постанова) (Зб. Уз. 1924 р., Ч. 50, арт. 306), - Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

Арт. арт. 7 і 8 "Тимчасових Правил про порядок публічної звітности" (Зб. Уз. 1924 року. Ч. 31 - 32, арт. 229) викласти в такій редакції:

"Арт. 7. - Підприємства республіканського, а також підприємства більші від округового маштабу (з винятком підприємств АМСРР) публікують свої оголошення в газеті "Вісти ВУЦВК".

Арт. 8. - Підприємства округового маштабу, а також підприємства АМСРР публікують:

а) свої звіти й баланси - один раз на рік у газеті "Вісти ВУЦВК" і в офіційних округових органах друку, чи в офіційному органі АМСРР, за належністю;

б) инші оголошення, зазначені в арт. арт. 9 і 10 цих "Тимчасових Правил" - в офіційних округових органах друку чи в органах АМСРР, за належністю".

 

Голова Всеукраїнського Центрального
Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Заст. Голови Ради Народніх
Комисарів УСРР

І. БУЛАТ

Секретар Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

А. БУЦЕНКО

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали