НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.11.2017 р. N 293-р

Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського" міста Кам'янське Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством "Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського" міста Кам'янське Дніпропетровської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1 (Положення N 21), 6.3 (Положення N 21), 6.5 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) (Положення N 21), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21:

1. Зняти з реєстрації другу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками публічного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського" міста Кам'янське Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством "Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського" міста Кам'янське Дніпропетровської області, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 29.09.2016 N 283-р (Розпорядження N 283-р) (реєстраційний номер 102-16/04-В), як виконану, а саме:

"2. Заробітну плату виплачувати працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені п. 5.1.13 діючого колективного договору, не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата, та не ділячи на частки кожну з виплат".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області від 01.11.2017 N 01-02/02-09/204;

2) лист представницького органу найманих працівників від 25.10.2017 N 8;

3) протокол засідання примирної комісії по розгляду даного колективного трудового спору (конфлікту) від 12.10.2017 N 7.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору (конфлікту) продовжити здійснення заходів для задоволення першої вимоги найманих працівників, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 29.09.2017 N 283-р (Розпорядження N 283-р):

"1. Підвищити тарифні ставки (оклади) працівників і посадові оклади керівників, спеціалістів та службовців до кінця 2016 року на 30 %".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 N 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників публічного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського" міста Кам'янське Дніпропетровської області, публічному акціонерному товариству "Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського" міста Кам'янське Дніпропетровської області, Кам'янській міській раді Дніпропетровської області, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали