НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.10.2017 р. N 289-р

Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками приватного науково-виробничого підприємства "Проект-Сервіс" міста Луцька Волинської області та адміністрацією приватного науково-виробничого підприємства "Проект-Сервіс" міста Луцька Волинської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1 (Положення N 21), 6.5 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) (Положення N 21), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21:

1. Зняти з реєстрації другу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками приватного науково-виробничого підприємства "Проект-Сервіс" міста Луцька Волинської області та адміністрацією приватного науково-виробничого підприємства "Проект-Сервіс" міста Луцька Волинської області, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 27.03.2017 N 078-р (Розпорядження N 078-р) (реєстраційний номер 040-17/03-В), як виконану, а саме:

"2. Відповідно до ст. 53 КЗпП України напередодні святкових днів, тривалість роботи працівників скорочувати на одну годину".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області від 26.10.2017 N 01-03/01-134;

2) угода сторін колективного трудового спору (конфлікту) про вирішення другої вимоги найманих працівників від 25.10.2017 N 1.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору (конфлікту) продовжити здійснення заходів для задоволення першої (Розпорядження N 078-р) та третьої вимог найманих працівників (Розпорядження N 078-р), зареєстрованих розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 27.03.2017 N 078-р:

"1. Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України.

3. У разі роботи у вихідний день компенсацію проводити за згодою сторін, наданням іншого робочого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі згідно ст. 72 КЗпП України".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 N 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників приватного науково-виробничого підприємства "Проект-Сервіс" міста Луцька Волинської області, адміністрації приватного науково-виробничого підприємства "Проект-Сервіс" міста Луцька Волинської області, Луцькій міській раді Волинської області, Волинській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали