Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками енергосилового цеху державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області та керуючим санацією державного підприємством "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.01.2019 р. N 036-р

Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками енергосилового цеху державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області та керуючим санацією державного підприємством "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1 (Положення N 18), 6.2 (Положення N 18), 6.3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) (Положення N 18), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18:

1. Зняти з реєстрації другу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками енергосилового цеху державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області та керуючим санацією державного підприємством "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області, зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2015 N 077-р (Розпорядження N 077-р) (реєстраційний номер 027-15/11-В), як припинену:

"2. Відмінити наказ про скорочення штату працівників та рішення про затвердження штатного розпису з 12.03.2015 року та поновити дію штатного розпису, який був чинним до 01.03.2015 року".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області від 24.01.2019 N 01-02/01-37/11-06;

2) письмове звернення сторін колективного трудового спору (конфлікту) від 22.01.2019.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору (конфлікту) продовжити здійснення заходів для задоволення першої вимоги найманих працівників, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2015 N 077-р (Розпорядження N 077-р):

"1. Усунути порушення правил внутрішнього трудового розпорядку, як невід'ємної складової колективного договору та ст. ст. 50, 52 КЗпП України, шляхом поновлення п'ятиденного робочого тижня з нормальною тривалістю робочого часу (40 годин на тиждень) з метою забезпечення продуктивної зайнятості працівників".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 N 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників енергосилового цеху державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області, керуючому санацією державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" міста Долинська Кіровоградської області, Долинській міській раді Кіровоградської області, Долинській районній державній адміністрації Кіровоградської області, Кіровоградській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали