Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками бригади паркетників товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.10.2019 р. N 329-р

Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками бригади паркетників товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1 (Положення N 18), 6.2 (Положення N 18), 6.5 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) (Положення N 18), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18:

1. Зняти з реєстрації другу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками бригади паркетників товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 19.10.2018 N 285-р (Розпорядження N 285-р) (реєстраційний номер 128-18/03-В), як виконану:

"2. Забезпечити безплатно найманих працівників бригади паркетників ТзОВ "Прайд-Інвест" спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до ст. 163 КЗпП України".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області від 17.10.2019 N 01-03/01-174;

2) угода сторін колективного трудового спору (конфлікту) від 17.10.2019 N 01.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору (конфлікту) продовжити здійснення заходів для задоволення першої вимоги найманих працівників, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 19.10.2018 N 285-р (Розпорядження N 285-р):

"1. Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 N 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників бригади паркетників товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю "Прайд-Інвест" міста Луцька Волинської області, відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали