Додаткова копія: Про зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками кравецького цеху Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова та адміністрацією Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2018 року N 403-р

Про зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками кравецького цеху Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова та адміністрацією Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1 (Положення N 18), 6.3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) (Положення N 18), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18:

1. Зняти з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками кравецького цеху Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова та адміністрацією Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова, зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 06.12.2016 N 316-р (Розпорядження N 316-р) (реєстраційний номер 119-16/13-В), як вирішений.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області від 26.12.2018 N 01-13/01-680;

2) лист в. о. генерального директора - художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова від 26.12.2018 N 563.

3) письмове повідомлення найманих працівників кравецького цеху Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова від 19.12.2018.

2. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

3. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників кравецького цеху Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова, адміністрації Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької міста Львова, Львівській міській раді, Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, Львівській обласній державній адміністрації, Міністерству культури України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Львівській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали