Додаткова копія: Про зняття з реєстрації першої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками відділу ведення та супроводження програмного забезпечення управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації міста Хуст Закарпатської області та Хустською районною державною адміністрацією міста Хуст Закарпатської області

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.09.2019 р. N 257-р

Про зняття з реєстрації першої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками відділу ведення та супроводження програмного забезпечення управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації міста Хуст Закарпатської області та Хустською районною державною адміністрацією міста Хуст Закарпатської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1 (Положення N 18), 6.2 (Положення N 18), 6.3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) (Положення N 18), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18:

1. Зняти з реєстрації першу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками відділу ведення та супроводження програмного забезпечення управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації міста Хуст Закарпатської області та Хустською районною державною адміністрацією міста Хуст Закарпатської області, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 19.06.2019 N 220-р (Розпорядження N 220-р) (реєстраційний номер 067-19/07-В), як виконану:

"1. Не пізніше ніж за три дні до початку відпустки, виплачувати заробітну плату найманим працівникам згідно вимог статті 21 Закону України "Про відпустки".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Закарпатській області від 04.09.2019 N 01-07/01-326;

2) письмове повідомлення органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників від 04.09.2019 N 01-15/2602.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору (конфлікту) продовжити здійснення заходів для задоволення другої вимоги найманих працівників, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 19.06.2019 N 220-р (Розпорядження N 220-р):

"2. Збільшити фонд заробітної плати на 2019 рік для встановлення додаткових стимулюючих виплат працівникам у зв'язку із доведенням управлінню нових завдань та значним навантаженням на працівників".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Закарпатській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 N 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників відділу ведення та супроводження програмного забезпечення управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації міста Хуст Закарпатської області, управлінню соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації міста Хуст Закарпатської області, Хустській районній державній адміністрації Закарпатської області, Закарпатській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Закарпатській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали