Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про зняття з реєстрації третьої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області та адміністрацією Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Києва

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2019 р. N 039-р

Про зняття з реєстрації третьої вимоги у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області та адміністрацією Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Києва

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1 (Положення N 18), 6.2 (Положення N 18), 6.5 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) (Положення N 18), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18:

1. Зняти з реєстрації третю вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області та адміністрацією Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Києва, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 05.09.2018 N 230-р (Розпорядження N 230-р) (реєстраційний номер 084-18/06-В), як виконану:

"3. Вжити заходів для налагодження та стабілізації процесу матеріально-технічного забезпечення діяльності кар'єру Бистріївського родовища та виконати вимоги законодавства України, необхідні для отримання Спеціального дозволу на користування надрами, оскільки в грудні 2018 року закінчується термін дії Спеціального дозволу на користування надрами N 3581 від 28 грудня 2004 року. Повідомити трудовий колектив УВТО про хід процедури отримання спеціального дозволу".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області від 25.01.2019 N 01-02/01-22/04;

2) протокол засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) від 14.01.2019 N 2.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору (конфлікту) продовжити здійснення заходів для задоволення першої вимоги найманих працівників, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 05.09.2018 N 230-р (Розпорядження N 230-р):

"1. Припинити дії з так званої "оптимізації" структури і штатної чисельності УВТО КП "Кіровгеологія" та не допустити скорочення працівників УВТО, що насправді є відвертим знищенням структурного підрозділу".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 N 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Управління виробничо-технічного обслуговування Казенного підприємства "Кіровгеологія" міста Коростишева Житомирської області, Казенному підприємству "Кіровгеологія" міста Києва, Коростишівській районній раді Житомирської області, Коростишівській районній державній адміністрації Житомирської області, Житомирській обласній державній адміністрації, Державній службі геології та надр України, Міністерству екології та природних ресурсів України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали