ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання

Відповідно до частини другої статті 48, частини другої статті 95 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Зняти з розгляду проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання (реєстр. N 4765), поданий народними депутатами України Тітенком С. М., Пашинським С. В., Дубовим О. Ф., як такий, що втратив актуальність внаслідок прийняття Закону України від 23 лютого 2012 року N 4434-VI "Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання інвестиційної діяльності у сфері житлово-комунального господарства" (Закон N 4434-VI) та інших законодавчих актів.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Верховної Ради України від 23 жовтня 2009 року N 1690-VI "Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання" та від 11 травня 2010 року N 2166-VI "Про направлення на повторне друге читання проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання".

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
17 травня 2012 року
N 4727-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали