ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедури здійснення конфіскації

Відповідно до частини другої статті 48, частини другої статті 95 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Зняти з розгляду проект Закону України про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедури здійснення конфіскації (реєстр. N 9208), поданий Кабінетом Міністрів України, як такий, що втратив актуальність.

2. Визнати такою, що втратила чинність, Постанову Верховної Ради України від 18 жовтня 2011 року N 3916-VI "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедури здійснення конфіскації" (Постанова N 3916-VI).

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
24 травня 2012 року
N 4849-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали