Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про зупинення доступу суб'єкта оціночної діяльності до єдиної бази даних звітів про оцінку

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 жовтня 2019 року N 1059

Про зупинення доступу суб'єкта оціночної діяльності до єдиної бази даних звітів про оцінку

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", абзацу шостого пункту 2 розділу II Порядку ведення єдиної бази даних звітів про оцінку, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 травня 2018 року N 658 (Порядок N 658), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 червня 2018 року за N 677/32129 (далі - Порядок), у зв'язку із ненаданням у встановлений запитом Фонду державного майна України строк документів, визначених у абзаці четвертому пункту 4 розділу II Порядку (Порядок N 658) (далі - Документи), наказую:

1. Зупинити доступ до єдиної бази даних звітів про оцінку суб'єкту оціночної діяльності ТОВ "ЕЛІОС ІНВЕСТ ГРУП" (код ЄДРПОУ 43055351), сертифікат суб'єкта оціночної діяльності від 26 червня 2019 року N 487/19.

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності:

внести до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності інформацію про зупинення доступу суб'єкту оціночної діяльності, зазначеному у пункті 1 цього наказу, до єдиної бази даних звітів про оцінку;

направити операторам авторизованих електронних майданчиків електронною поштою копію цього наказу;

у разі надходження Документів повідомити операторів авторизованих електронних майданчиків, у т. ч. електронною поштою, про відновлення доступу суб'єкту оціночної діяльності, зазначеному у пункті 1 цього наказу, до єдиної бази даних звітів про оцінку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

Голова Фонду

Д. Сенниченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали