КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 489/7826

Про звернення депутатів Київської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розширення меж міста Києва шляхом приєднання селища Коцюбинське Київської області

Відповідно до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та інших нормативно-правових актів Київська міська рада вирішила:

1. Направити звернення депутатів Київської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України згідно з додатком.

2. Офіційно оприлюднити це звернення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.04.2012 N 489/7826


Звернення депутатів Київради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

Враховуючи ситуацію, що склалася із незаконним відчуженням земельних ділянок на території КП "Святошинське лісопаркове господарство" Коцюбинською селищною радою, розширенням меж селища Коцюбинське за рахунок земель лісового фонду міста Києва, що обліковуються за КП "Святошинське лісопаркове господарство", а також зважаючи на необхідність розвитку міста Києва, ми, депутати Київської міської ради, звертаємось з проханням розглянути питання про розширення меж міста Києва шляхом приєднання селища Коцюбинське Київської області.

25.09.2008 Коцюбинська селищна рада Київської області рішенням N 869/22-5 "Про перспективний план розвитку смт Коцюбинське" незаконно затвердила техніко-економічне обґрунтування розвитку селища Коцюбинське за рахунок територій, які відносяться до земель лісогосподарського призначення м. Києва і обліковуються за КП "Святошинське лісопаркове господарство". Після цього Коцюбинською селищною радою приймались рішення, якими громадянам передавались у приватну власність для індивідуального житлового будівництва землі, що обліковуються землями лісогосподарського призначення м. Києва.

Коцюбинська селищна рада направила до Київської міської ради для погодження як суміжною радою проект землеустрою щодо встановлення та зміни меж селища Коцюбинське Київської області за рахунок земель лісового фонду м. Києва, що обліковуються за комунальним підприємством "Святошинське лісопаркове господарство", площею 3421,8 га.

Ліс поблизу смт Коцюбинське, яке входить до четвертої чорнобильської зони, виконує важливу буферну функцію, зокрема, із мінімізації негативного впливу важких металів та сполук. Завдяки акумуляційній здатності лісових угруповань утилізовувати ці елементи та сполуки суттєво зменшено вплив радіоактивного забруднення на м. Київ після Чорнобильської аварії.

З метою збереження унікального природного комплексу Біличанський ліс, який є не лише рекреаційним об'єктом, а й захищає столицю України від впливу важких металів та сполук, а також зважаючи на необхідність розвитку та розширення м. Києва, просимо розглянути питання про розширення меж міста Києва шляхом приєднання селища Коцюбинське Київської області.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.12.2005 N 522-р було створено робочу групу з питань сприяння органам місцевого самоврядування у встановленні меж м. Києва, якій було доручено узгодити спірні питання між м. Києвом та суміжними адміністративно-територіальними одиницями, що перешкоджають встановленню межі міста Києва. Вказана робоча група підготувала звіт, у якому запропонувала провести місцевий референдум з питання включення селища Коцюбинське до складу м. Києва.

З метою захисту прав територіальної громади селища Коцюбинське, яке входить до четвертої Чорнобильської зони, при розгляді порушеного питання необхідно зберегти спеціальний статус цієї території та пільги, які отримують мешканці селища Коцюбинське.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали