КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 663/8000

Про звернення депутатів Київської міської ради до Верховної Ради України про встановлення державної нагороди України - "орден Тараса Шевченка"

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", враховуючи звернення Шевченківської сільської ради Звенигородського району Черкаської області від 23.04.2012 N 90/02-10, Київська міська рада вирішила:

1. Підтримати ініціативу Шевченківської сільської ради Звенигородського району Черкаської області перед Верховною Радою України щодо встановлення державної нагороди України - "орден Тараса Шевченка".

2. Направити звернення депутатів Київської міської ради до Верховної Ради України згідно з додатком.

3. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
12.07.2012 N 663/8000


Звернення депутатів Київської міської ради до Верховної Ради України про встановлення державної нагороди України - "орден Тараса Шевченка"

У березні 2014 року українці відзначатимуть 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, класика української літератури, геніального поета і художника, апостола правди і свободи, нескореного борця за волю України, національної гордості українського народу. З метою забезпечення належних організаційно-правових умов для гідного відзначення ювілею видатного сина українського народу відповідно до Указу Президента України від 11 квітня 2012 року N 257/2012 "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка" (Указ N 257/2012), беручи до уваги ініціативу Шевченківської сільської ради Звенигородського району Черкаської області, депутати Київської міської ради висловлюють свою підтримку з приводу встановлення державної нагороди України - "орден Тараса Шевченка".

Підтримуючи ідею встановлення "ордену Тараса Шевченка" та зважаючи на те, що такого рівня державної нагороди на вшанування пам'яті видатного українського діяча в державі ще не існує, Київська міська рада вважає, що позитивний розгляд такого клопотання буде передусім відповідати пріоритетам державної політики у сфері культури та збереження культурної спадщини, розвитку культури української нації, збереження, відтворення та охорони історичного середовища, естетичного виховання громадян.

Враховуючи вищевикладене та з метою гідного відзначення ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка Київська міська рада підтримує Шевченківську сільську раду Звенигородського району Черкаської області та звертається до Верховної Ради України з проханням внести зміни до Закону України "Про державні нагороди України" від 16 березня 2000 року N 1549-III і встановити державну нагороду України - "орден Тараса Шевченка".

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали