ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Двадцять восьма сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 07.05.2010 р. N 1116

Про Звернення депутатів обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення депутатів Мукачівської районної ради, Дерценської та Форношської сільських рад, з метою недопущення соціальної напруги, яка може виникнути внаслідок відкриття об'єкта тимчасового перебування іноземців на території Мукачівського району та в цілому в області, обласна рада вирішила:

1. Підтримати звернення депутатів Мукачівської районної ради та Дерценської, Форношської сільських рад щодо недопущення розміщення на території Мукачівського району об'єкта тимчасового перебування іноземців.

2. Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України з проханням заборони розміщення на території області будь-яких об'єктів тимчасового перебування іноземців.

3. Звернутися з клопотанням до Кабінету Міністрів України скасувати розпорядження від 6 січня 2010 року N 5-р "Про передачу майнових комплексів військових містечок до сфери управління Міністерства внутрішніх справ" у частині передачі майнового комплексу військового містечка N 77, розташованого в с. Дерцен Мукачівського району Закарпатської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань законності та правопорядку (Зелінський А. Ф.).

 

Голова ради

М. Кічковський


 

Додаток


Президенту України, Кабінету Міністрів України


ЗВЕРНЕННЯ

6 січня 2010 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження N 5-р "Про передачу майнових комплексів військових містечок до сфери управління Міністерства внутрішніх справ", згідно з яким майновий комплекс містечка N 77, розташований в селі Дерцен Мукачівського району, переходить до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

До жителів села Дерцен Мукачівського району надійшла інформація про можливість відкриття на території військового містечка пункту тимчасового перебування іноземців, що викликало невдоволення місцевого населення.

Громада села Дерцен виступила проти розміщення об'єкта тимчасового утримання мігрантів на своїй території ще в листопаді 2009 року на загальних зборах села. Їх стурбованість викликана тим, що перебування на території нелегальних мігрантів може призвести до появи у жителів захворювань, проти яких місцеве населення не має імунітету, а також сприятиме поширенню різних видів інфекцій.

На початку цього року Дерценська сільська рада прийняла рішення про заборону розміщення пункту перебування нелегальних мігрантів, іноземців та осіб без громадянства. Форношська сільська та Мукачівська районна рада підтримали вищеназване рішення.

Закарпатська область є привабливим туристично-рекреаційним та густонаселеним краєм, має унікальне географічне розташування - межує із чотирма країнами. Щороку нас відвідують сотні тисяч гостей і навряд чи створення нового пункту тимчасового перебування іноземців сприятиме туристичній та інвестиційній привабливості регіону. Як свідчить досвід наявності свого часу аналогічного пункту в с. Павшино, це збільшує кількість спроб незаконного перетину державного кордону та приваблює до місцевості нелегальних мігрантів.

У зв'язку із зазначеним, ми, депутати Закарпатської обласної ради, просимо враховувати позицію місцевих громад і не допустити відкриття пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, у нашому прикордонному регіоні. Також просимо відмінити розпорядження від 6 січня 2010 року N 5-р "Про передачу майнових комплексів військових містечок до сфери управління Міністерства внутрішніх справ" в частині передачі майнового комплексу військового містечка N 77, розташованого в с. Дерцен Мукачівського району Закарпатської області.

 

Звернення прийнято на двадцять восьмій сесії
обласної ради V скликання 7 травня 2010 року

Депутати Закарпатської обласної ради V скликання
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали