НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 12 жовтня 2011 року N 2464

Про звернення Державного комітету телебачення і радіомовлення України

Розглянувши звернення Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 10.10.2011 вх. N 16/5236, з метою виключення можливості продажу населенню приймачів сигналу цифрового телемовлення низької якості, які не відповідають вимогам стандарту DVB-T2 та HD, визначених Національною радою для цифрових телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5; отримання оперативної і об'єктивної інформації про кількість поширених приймачів та їх фактичний розподіл за регіонами країни, необхідної для прийняття рішення про відключення аналогового телемовлення; недопущення зловживань при забезпеченні у 2012 році малозабезпечених сімей приймачами за рахунок коштів Державного бюджету України, керуючись Законом України "Про телебачення і радіомовлення", Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Національна рада вирішила:

1. Рекомендувати оператору цифрових телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ "Зеонбуд", м. Київ, забезпечити встановлення на головній станції мультиплексування у м. Києві системи умовного доступу (CAS) сигналу загальнонаціональної цифрової телемережі за рахунок власних коштів, з обов'язковим дотриманням ліцензійних умов про надання населенню можливості відкритого і безкоштовного прийому 32 телепрограм.

2. Виконання цього рішення покласти на управління науково-технічного і частотного розвитку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали