Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про звернення Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення про створення Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних ЗМІ під час виборів

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 січня 2019 року N 2

Про звернення Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення про створення Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних ЗМІ під час виборів

Розглянувши звернення Громадської ради, яка діє на підставі Положення про Громадську раду при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, затвердженого рішенням Національної ради від 28.07.2010 N 1122, у редакції рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 02.08.2018 N 1207 (Рішення N 1207), щодо ініціювання створення Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації під час виборів у 2019 році, керуючись статтею 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Схвалити ініціативу Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення про створення Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації під час виборів у 2019 році.

2. Запропонувати Громадській раді при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, Центральній виборчій комісії, Незалежній медійній раді, галузевим об'єднанням та громадським організаціям, що діють у сфері ЗМІ, подавати кандидатури на входження до складу Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації.

3. Рекомендувати завершити формування персонального складу до 25.01.2019.

4. З метою забезпечення демократичності, прозорості й відкритості висвітлення ЗМІ виборчого процесу та участі представників громадськості в оцінці розміщення в електронних засобах масової інформації матеріалів передвиборної агітації запропонувати новоствореній Незалежній експертній раді надавати висновки щодо спірних та дискусійних матеріалів і ситуацій, які виникатимуть під час виборчих перегонів, та оприлюднювати їх для широкої громадськості.

5. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення розмістити на офіційному веб-сайті Національної ради оголошення про створення при Громадській раді Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації під час виборів.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Герасим'юк.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали