КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 травня 2018 року N 804/4868

Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства України

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою врегулювання питань безперебійного надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій в місті Києві Київська міська рада вирішила:

1. Направити звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства України згідно з додатком до цього рішення.

2. Офіційно оприлюднити це звернення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
17.05.2018 N 804/4868

Звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства України

З 10 червня 2018 року вводиться в дію Закон України "Про житлово-комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року N 2189-VIII (Закон N 2189-VIII) (далі - Закон).

Відповідно до Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для реалізації Закону (Закон N 2189-VIII), схваленого Кабінетом Міністрів України, центральними органами внесено зміни до більш як тридцяти нормативних актів.

Станом на 18.04.2018 Урядом розроблено лише шість нових нормативних актів, один з яких надіслано на погодження до центральних органів виконавчої влади, решта п'ять актів наразі опрацьовуються у Мінрегіоні.

Дев'ятнадцять підзаконних нормативних актів потребують внесення змін до них. Наразі у Мінрегіоні опрацьовуються лише зміни до семи постанов Кабінету Міністрів України та двох наказів Мінрегіону.

Київська міська рада глибоко стурбована такою ситуацією, оскільки в місті Києві розташовано понад одинадцять тисяч багатоквартирних житлових будинків, вісім тисяч з яких утримуються комунальними керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду.

У зв'язку з такою ситуацією та стислими термінами (до 11.06.2018) розроблення і затвердження близько 30 підзаконних нормативних актів виникають ризики їх неприйняття у встановлені строки.

Тому Київська міська рада звертається до Верховної Ради України з проханням відтермінувати введення в дію Закону (Закон N 2189-VIII) на один рік для прийняття всіх необхідних нормативних актів.

У разі неприйняття рішення про відтермінування введення в дію Закону (Закон N 2189-VIII) існують ризики неможливості надання у правовому полі житлово-комунальних послуг, що в свою чергу призведе до негативних наслідків серед населення.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали