МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 9 лютого 2011 року N 13

(у робочому порядку)

Про звіт "Аналіз проектів житлового будівництва, які за архітектурно-планувальними та вартісними показниками відповідають вимогам до доступного житла та створення каталогу таких проектів"

Розглянувши остаточний звіт про науково-дослідну роботу "Аналіз проектів житлового будівництва, які за архітектурно-планувальними та вартісними показниками відповідають вимогам до доступного житла та створення каталогу таких проектів", розроблену Українським державним науково-дослідним і проектним інститутом цивільного сільського будівництва "УкрНДІПпроцивільсільбуд", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити науково-дослідну роботу "Аналіз проектів житлового будівни...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 09.02.2011 № 13 Про звіт "Аналіз проектів житлового будівництва, які за архітектурно-планувальними та вартісними показниками відповідають вимогам до доступного житла та створення каталогу таких проектів"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали