ПРОГРАМА
співробітництва між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Російської Федерації на 2012 - 2013 роки

З метою реалізації Угоди про співробітництво між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Російської Федерації від 25 листопада 1998 року Сторони висловили намір здійснити у 2012 - 2013 роках такі заходи:

1. Проведення зустрічі представників Сторін з метою обміну досвідом з питань регулювання юридичної професії, у тому числі реформування адвокатури, організації нотаріальної діяльності, ролі нотаріату при здійсненні операцій з нерухомістю та землею.

(м. Київ, II півріччя 2012 р.)

2. Проведення зустрічі представників Сторін для обміну досвідом у сфері надання державних (адміністративних) послуг у сфері компетенції міністерств юстиції.

(м. Москва, II півріччя 2012 р.)

3. Участь делегації Міністерства юстиції України в Петербурзькому міжнародному юридичному форумі.

(м. Санкт-Петербург, травень 2013 р.)

4. Проведення семінару для представників Сторін на тему: "Пріоритети та шляхи модернізації кримінально-процесуального законодавства. Реформування системи виконання покарань".

(м. Москва, I півріччя 2013 р.)

5. Проведення зустрічі представників Сторін з метою обміну досвідом стосовно нових підходів у науковій та практичній діяльності експертних установ, розвитку та удосконалення судово-експертної діяльності.

(м. Київ, I півріччя 2013 р.)

6. Проведення зустрічі представників Сторін на тему: "Функції міністерств юстиції в експертизі та реєстрації правових актів".

(м. Москва, I півріччя 2013 р.)

7. Проведення зустрічі представників Сторін для обміну досвідом з питань надання безоплатної правової допомоги та правової освіти населення.

(м. Київ, II півріччя 2013 р.)

8. Проведення зустрічі представників Сторін для ознайомлення з організацією діяльності територіальних органів міністерств юстиції, а також з питань організації та проведення перевірок діяльності територіальних органів юстиції.

(м. Москва, II півріччя 2013 р.)

Координацію перерахованих у цій Програмі заходів будуть здійснювати:

а) від Міністерства юстиції України - Департамент міжнародного права та співробітництва;

б) від Міністерства юстиції Російської Федерації - Департамент міжнародного права та співробітництва.

Вчинено в м. Санкт-Петербурзі "17" травня 2012 року у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.

 

За Міністерство
юстиції України

За Міністерство юстиції
Російської Федерації

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали